denizvar
denizvar 29 Dec 2020
4

Bir sonraki

Dünyanın En Zor Hareketi ! (Yapana Helal Olsun)
23 Feb 2021
Dünyanın En Zor Hareketi ! (Yapana Helal Olsun)
bedirhan23 · 5188 Görüntüleme

Meryem, Dudu ile Aynı Hareketi Yapmaya Çalışıyor - Kalk Gidelim Eve 2

5,902 Görüntüleme
İçinde Dizi - Film

⁣Kalk Gidelim Eve 2. Bölüm özeti:
Köydeki Mustafa Ali, İstanbul’da kalan Seyfettin’i otele yerleştirmiş ama Seyfettin ekstraları pahalı bulduğu için oteli terk etmiştir. Şimdi Seyfettin’e kalacak yeni bir yer lazımdır ama Mustafa Ali kendi derdine düşmüştür. Çünkü yalnızlıktan sıkılan Mustafa Ali, küçük halüsinasyonlar görmeye başlamıştır ve aklını yitirmeye başladığını düşünür. Nurcan ise 14 günlük karantinasını asla bozmak istemez. Aralarında onları ayıran bir kapı vardır ve Nurcan, arada kapı olsa da Mustafa Ali ile uğraşmaktan vazgeçmez.
Sevda, Yıldız’la yaptığı “ikram yemeği” mesaisini sürdürür. Ayrıca Samim ile Yıldız’ı birbirlerine yaklaştıracak planlar yapar. Tarlalarda çalışıp üretimi arttırmaya niyet eden Samim, annesinin bu planını kısa sürede farkına varır.
Evde tek başına sıkılan Meryem, Dudu’dan hamile sporlarına dair videolar alır ve spor yapmaya başlar. Ancak spor Meryem’e göre değildir ve asla Dudu gibi yapamamaktadır. Meryem’i spor yaparken videoya çeken ise İnsaf’tır.
Ercan, internetten ürün satıp para kazanma derdindedir. Bunun için geliştirdiği bağışıklık sularına “profesör” adını verir ve marka çalışması için “You-Tube” kanalı olan Şakir ile reklam kampanyası işine girer. Bu ürünlerden para kazanmak niyetinde olan Ercan, Şakir’e önemli miktarda para verir.
Efe ise babası ile annesinin tanışma yıldönümleri olduğunu öğrenir. Annesine jest yapmak için Sadık’tan annesi ile tanıştıkları ilk gün söylediği türküyü videoya çekip, atmasını ister. Ancak bu türkü daha sonra bambaşka bir olaya sebep olacaktır.
Mustafa Ali, Seyfettin’i en sonunda İstanbul’daki eski avukatının boş villasına yerleştirir. Seyfettin’in başı rahata erince Sevda huysuzlanır. Seyfettin, evde tek başına olduğuna Sevda’yı ikna eder. Ancak iftar saatini Sevda ile telefonda konuşarak bekleyen Seyfettin’e zamansız bir “komşu” ziyareti işleri karmakarışık eder.

Daha fazla göster
16 Yorumlar sort Göre sırala

cncaner
cncaner 2 yıl önce

çok komik ya

   0    0
muzisbuse9300
muzisbuse9300 2 yıl önce

çok iyi

   0    0
kobraa
kobraa 2 yıl önce

Herkes çok beğeniyor bu diziyi bir ben izlemedim

   0    0
allamey
allamey 2 yıl önce

cok iyi

   0    0
benben23
benben23 2 yıl önce

cok güzel

   0    0
Daha fazla göster

Bir sonraki

Dünyanın En Zor Hareketi ! (Yapana Helal Olsun)
23 Feb 2021
Dünyanın En Zor Hareketi ! (Yapana Helal Olsun)
bedirhan23 · 5188 Görüntüleme